$ 18.681 € 19.3462 Üye Ol
şeker shell
Aşk Sözleri

Aşk Sözleri

Dudaktan kalbe giden aşk sözleri

Aşk; her canlının olmassa olmazlarından. Aşk sevgiyle beslenip sevgiliye yaklaşmanın en duygusal anıdır. Tabi aşık olduğun yada aşık olduğunu sandın durumlar farklıdır. Aşk, sevgi gibi duygular herkesin hayatının bir bölümünde yaşadığı ve kişiyi derinden etkileyen bir histir. En yoğun duygulardan biri olan aşkı ve sevgiyi derinden yaşayan, ancak bu hisleri aktaracak kelimeleri bulamayan kişiler, romantik ve duygusal aşk sözleri için yardım almaya ihtiyaç duyar.

Elbistan.org web sitemiz bu durumda sizlere yardımcı olacak bir portaldır. Birini sevmek, ona karşı bir şeyler hissetmek, insanı insan yapan duyguların başında yer alır. Aşk sözleri ve mesajları da bunun için en doğru araçtır. Zira, uzun ya da kısa olması fark etmez, göndereceğiniz bir aşk mesajı dahi son derece özel ve anlamlıdır. En güzel aşk sözlerimi arıyorsunuz? Biraz romantik sözlermi olsun? Duygularını yansıtacak aşk mesajlarımı arıyorsunuz? Kendinizi ifade edemiyormusunuz? Aşk ve sevgiye dair en romantik sözleri elbistan web sitemizde bulacağınıza emin olun.

Aşk sandığın kadar değil, yandığın kadardır. “Mevlânâ Celâleddîn-i Rûmî”

Hz. Mevlana’ya sormuşlar “sevgili” nasıl olmalı diye. Sevilecek biri olmadığı zamanlarda bile seni sevmeli. Sarılacak biri olmadığı zamanlarda bile sana sarılmalı, dayanılmaz olduğun zamanlarda bile sana dayanmalı.

Hayatta kalabilmek için insanların havaya, yiyeceğe ve suya ihtiyacı vardır. Benim ise, sadece senin kucaklamana, gülüşüne ve öpücüğüne ihtiyacım var. Seni seviyorum.

Aşkımın derinliğini ifade etmek için kelimeler tek başına asla yeterli değil. Bu yüzden sana daha çok sarılmam ve seni daha çok öpmem gerekiyor. Seni seviyorum!

Aşk asla ölçülemez, sadece hissedilebilir. Hayatımı cennetin renkleri ile boyadın. Aşkın benimle olduğu sürece başka bir şey istemiyorum!

Hayatıma girdin ve dünyamı tamamen değiştirdin. Kontrolümü kaybettim. Ben artık tamamen değişmiş bir insanım. Kalbim artık bana ait değil, senin. Sana derinden ve deliler gibi aşığım sevgilim.

Sen yokken güneş parlamaz, yanımda değilken gökyüzü mavi değil. Her şey seninle güzel, bu yüzden seni seviyorum aşkım!

Sen gerçek bir sihirbazsın, çünkü senin yanında olduğumda nasıl hissettiğimi açıklayabilmemin başka yolu yok. Sihrini her zaman hissediyorum. Seni seviyorum aşkım!

Sen benim için bir hediyesin. Seni asla başkasıyla takas etmeyeceğim, çünkü seni kaybetmek benim için ölümle eş değer sevgilim!

Korktuğum karanlığa açtığım perdelerimsin. Uzanıp ellerimi tutacağına emin olduğum sığınağım. Kelimelerim ve her acımda kaçtığım kucağım. Sen benim yaşamam için elimde olan sebeplerimsin.

Aşk çare midir yalnızlığa? Yoksa tutsak mı eder yüreğine? Ya da uçurur mu kafesindeki çırpınan kuşu, özgür bırakır mı? Aşk nedir sahi? Aşk sevmektir sevginin de doz aşımı yoktur. Her gece onu düşünmekten saatim ilerlemez oldu. Kim sorarsa saat kaç diye, cevabım hep aynı; O’na doğru.

Ey aşka anlam veren kadın, niyetim senle yaşayıp, senle büyüyüp, senle yok olmaktır bu dünyadan. Zira senin olmadığın dünya yaşanmaya değer değil.

Gözlerin gözlerime değdiği anda anladım sol yanım olacağını. Gözlerime bakarken gözlerinin içi gülüyordu, nasıl sevmezdim? Sevdim. Çünkü bir tek ona sarılınca yuva gibi kokuyordu içim.

Her gün yeni bir şarkıda buluyorum seni ve güzel gözlerini. Ruhumu besleyen, benim olduğum yerden çok daha başka bir yere götüren, bana herkesten farklı bir haz veren bu başıma gelen. Aşkımız daima ilk günkü alevi ile yanmaya devam etsin sevdiğim.

Aşk görülemez, sadece hissedilebilir diyorlar. Fakat yanılıyorlar. Gözlerinde gerçek aşkı defalarca gördüm. Ve hayatım boyunca gördüğüm en güzel şey buydu.

Aşkın olmadan hayatta kalamam çok zor. Çünkü etrafımda olmadığın zaman boğulmuş gibi hissediyorum. Her geçen gün sana olan aşkım daha da artıyor. Seni çok seviyorum.

Ben aşkla büyüyorum sevgili, seninle bırakıyorum çocukluğumu geride. Seninle çizgiler düşüyor alnıma, gözlerimin etrafına. Ben seninle ben oluyorum ey sevgili.

Senin ve benim hikayem en sevdiğim aşk hikayesi. Sensiz bir an bile sonsuza dek sürecek gibi geliyor!

Yağmur başladı. Gelse de ıslansak dediği biri olmalı insanın. Seni ben canımın içinde sakladım. Kalbimin ta en derinliklerinde.

Kalbimin anahtarını elinde tutan kadın seni her şeyden ve herkesten çok seviyorum.

Güneşin parladığını her gördüğümde seni düşünüyorum. Ve biliyor musun? Binlerce güneş, güzel ruhundan ve melek yüzünden gelen ışığın gölgesinde kalır aşkım.

Sevgilim, tek istediğim hayatımın sonuna kadar seninle kalmak. Bana rahatlık, güven ve ilham veriyorsun. Yanımdayken aynı şeyleri hissettiğini biliyorum.

Seninle tanışmadan önce hayatın hiç bitmeyen bir drama dizisi olduğunu düşünüyordum. Hayata dair bütün görüşümü değiştirdin ve beni hayatın iyi taraflarını görmeye ittin. Bunun için sana minnettarım sevgilim.

Karanlığın içinde ışık tutan, kaybolduğum çöllerin içinde rehberim olan, sevgisiyle beni sahiplenen sevgilim. Seni seviyorum. İyi ki varsın, iyi ki yanımdasın.

Seni gördüğüm ilk gün, kaderimin en güzel bölümü olduğunu anladım. Seni hayatımın sonuna kadar beklerim aşkım. Yeter ki sensiz bırakma beni.

Sensiz bir hayat, ellerini tutmadan geçen bir ömür, gülen yüzünü göremediğim bir bahar. Her anım seninle, sen olmasaydın eksik olurdum, yok olurdum.

Gözlerin hep bana baksın, ellerin hep benim ellerimi tutsun seni çok ama çok seviyorum. İyi ki varsın iyi ki benimlesin.

Issız bir çölde bulduğum su misali seviyorum seni. Hayatımda değer verdiğim en güzel varlık. İyi ki varsın.

Güller hep ellerinde açsın, ama dikenleri batmasın. Sevda hep seni bulsun, ama seni yaralamasın. Mutluluk hep yüreğine dolsun, ama beni asla unutturmasın.

Seni severken haddimi aşmak istiyorum. Öylesine sonsuz, öylesine soluksuz, nefesimi keser gibi.

Kelimelerin güzellik karşısında anlamsız kaldığını sende gördüm.

Gözlerindeki hayat ışığı dünyamı aydınlatıyor, yaşadığım hayat seni kıskanıyor bebeğim.

Bir kere görmesi yeter, en derin okyanus bile kıskanır gözlerini.

Bazen o kadar çok özlersin ki, bütün şehir sevdiğin kokar.

Okyanusta ölmez de insan, gider bir kaşık sevdada boğulur.

Hayatımın anlamı, yaşama sebebim. Sen benim özlemimsin.

Işık saçıyor gözlerin, saçların çöl rüzgarı gibi kokuyor. Sen hiç gitme benden, mevsimim hep yaz olsun.

Yine ilkbahar geldi. Seni bekliyorum. Gel ki çiçekler açsın, gel ki gökyüzü renklensin.

Yağmur başlayınca gelse de ıslansak diyeceği biri olmalı insanın.

Korkmayın doya doya sevin sarmalayın sevdiğinizi.

Yanlış olduğunu bile bile yürüdüğüm yolsun sen. Onunla kavga etmeyi, başkasıyla gülmeye değişmem. Yemin ederim intiharsın sen sevilecek kadınsın.

Telaşımı hoş gör sevgidğim, sen ıslandığım ilk yağmursun.

Aşk, tam anlamıyla seni gördüğüm anda ya da sesini duyduğumda kalp atışımın sanki yanımdan atlılar geçiyormuş gibi atmasıydı.

Bir doktor hayatımı kurtarabilir, bir avukat hayatımı savunabilir, bir asker hayatım için savaşabilir, ama sadece sen bana hayatın gerçek anlamını verebilirsin. Seni seviyorum!

Aşk asla ölçülemez, sadece hissedilebilir. Hayatımı cennetin renkleri ile boyadın. Aşkın benimle olduğu sürece başka bir şey istemiyorum!

Aşk görülemez, sadece hissedilebilir diyorlar. Fakat yanılıyorlar. Gözlerinde gerçek aşkı defalarca gördüm. Ve hayatım boyunca gördüğüm en güzel şey buydu.

Eğer nefes almak ve seni sevmek arasında seçim yapmak zorunda kalsaydım, son nefesimi, seni seviyorum demek için kullanırdım.

Sana dünyaları veremeyebilirim, ismini gökyüzüne yazamayabilirim, bir aşıkta istediğin her şey olamayabilirim. Ama sana söz veriyorum, seni sonsuza dek seveceğim.

Hayatıma girdin ve dünyamı tamamen değiştirdin. Kontrolümü kaybettim. Ben artık tamamen değişmiş bir insanım. Kalbim artık bana ait değil, senin. Sana derinden ve deliler gibi aşığım sevgilim.

Tek bir dilek hakkım olsa, daha uzun bir yaşam isterdim. Bu dünyada yaşamak istediğim yılların sayısı, seni ne kadar çok sevdiğimi söylemem için yeterli olmayabilir. Seni seviyorum sevgilim!

Aşkın olmadan hayatta kalmam çok zor. Çünkü etrafımda olmadığın zaman boğulmuş gibi hissediyorum. Her geçen gün sana olan aşkım daha da artıyor. Seni çok seviyorum.

Sen benim yarınlarımın umutlarısın, sen benim hayat kaynağımsın, yarınlarım için bir merhabasın. Seviyorum seni aşkım.

Dilek tutman için yıldızların kayması mı gerekiyor illa ki? Gönlüm gönlüne kaydı yetmez mi? İlk ve son aşkımsın. Ne olursa olsun bu kalp yalnızca senin için atacak.

Her gün yeni bir şarkıda buluyorum seni ve güzel gözlerini. Ruhumu besleyen, benim olduğum yerden çok daha başka bir yere götüren, bana herkesten farklı bir haz veren bu başıma gelen. Aşkımız daima ilk günkü alevi ile yanmaya devam etsin sevdiğim.

Aşkımın ortağı kalbimin sahibi, ruhumun eşi, biriciğim olduğun için teşekkürler sana. Hayatıma girdiğin andan itibaren bana dünyaları verdiğin için, teşekkürler sana sevgilim.

Seninle olmaktan, seni yaşamaktan, seni okumaktan başka bir dileğim yok bu fani hayattan. Bir tek seni seveyim ve her gün yeni bir senli şarkı duyayım kulaklarımda.

Aşkın en güzel bestesisin sen. Bütün şarkılara nakarat, bütün melodilere bir eş. Sen benim dilimin bildiği söz, ayaklarımın gittiği yol, gözlerimin gördüğü güzel sevgilisin.

Ben aşkla büyüyorum sevgili, seninle bırakıyorum çocukluğumu geride. Seninle çizgiler düşüyor alnıma, gözlerimin etrafına. Ben seninle ben oluyorum sevgili.

Günüm, gecem, ayım, yıldızım, güneşim, sultanım, baş tacım. İki kalbin birlikte atması gibi aşkımız. Sanki birimiz olmasa diğerimiz nefes alamayacakmış gibi. Sanki birimiz görmese diğeri siyaha boyanacakmış gibi. Biz biriz ve birlikte çok güzeliz.

Güzel şeyler hiç bitmesin, mesela senin sevgin. Çünkü her bir zerrem aşık her bir zerrene. Gülümse biraz, ilaç alacak param yok çünkü. Tek ilacım senin sevgin sevdiğim.

Ey aşka anlam veren kadın, niyetim senle yaşayıp, senle büyüyüp, senle yok olmaktır bu dünyadan. Zira senin olmadığın dünya yaşanmaya değer değil.

şeker shell
291 okunma
Cevap bırakın