$ 18.681 € 19.3462 Üye Ol
şeker shell
Aslan Burcu

Aslan Burcu

Aslan Burcu – (24 Temmuz – 21 Ağustos)

Eğer deneyimli sisteminiz işe yaramazsa, bilinmeyene atılmanız başlangıçta korkutucu olabilse bile bir değişiklik denemekten çekinmeyin. Daha sonra bunun doğru bir adım olduğunu göreceksiniz. Büyükanne ve büyükbabanızla zaman geçirin. Alışverişlerine yardım edin, onları istedikleri yere götürün. Orada sizin için oldukları anı düşünün ve yapılan iyiliğin karşılığını verin. Önceki akşamda bitkin olsanız bile iş yerinde biraz kestirme dürtüsüne dayanın.

İşverenlerin her yerde gözleri vardır. Vicdanınıza bakın. Yerine getirilemeyecek gerçekçi olmayan kararlar almayın. Hayat yolculuğunuzda üstesinden gelmek zorunda olduğunuz engeller bu dönemde artacak. Fiziksel ve ruhsal açıdan kendinize fazla yüklenmemeye dikkat edin. İyice düşünüp, hangi zorlukların sizi cidden engellediğini ve gerçekten enerjinizi harcamaya değeceğini tespit edin. Yanlış tahminlerde bulunursanız, sağlık sorunları yaşamanız işten bile değil.

Aslan Burcu Genel Özellikleri

Aslan burcunda doğan herkesin iç dünyasında biraz da olsa yönetme isteği ve arzusu vardır. Aslanlar yeteneklerinin hemen hemen tamamını bu alanda kullanmaktan çekinmezler. Bireysellik dışında topluluğu ilgilendiren her konuda başarı gösterirler. Onların sahip olduğu bu yeteneği küçümsememek gerekiyor. İnsanlar aslan burcu insanlarını kendini beğenmişlikle suçlayabilir ve haklılık payları da vardır. Sahip oldukları özelliklerin kıymetini bildikleri için kendini biraz olsun beğenmeleri de normaldir.

Aslan burcu insanları hayatlarının her alanında dikkatler üzerinde olsun ister. En iyisine sahip olmak ve herkesin en iyisi sensin demesini ister. Tutkuları, istekleri ve arzuları üst seviyelerdedir. Tüm bunlara rağmen kendinden daha üstün gördükleri kişiye de fazlasıyla saygı duyacaklardır. Aslan burcu insanlarının ne yapacaklarını kestirmek işte bu yüzden zordur.

Yaşamında yenilgiye tahammül edemeyen başka bir kişiye asla rastlayamazsınız. O gururlu ve vakur haliyle hükmetmeye öylesine alışmış ki, onu asla yönlendiremezsiniz. Sıcak romantik, ateşli aşıklardır. Birlikte olduğu insanın ayaklarını yerden keser. İyi bir konuşmacı olduğu için, güzel aşk sözleri söylemekte üstlerine yoktur. Bulundukları her ortamda sevgi krallıklarını ilan etmeye hazırdırlar.

Fakat üstün bir kişilik olduğunu ona sıkça hatırlatmanız gerekecektir. İlginizi esirgerseniz; size sadık kalsa bile, daha ilk dönemeçte tüylerini parlatan biriyle flört ederken bulabilirsiniz onu. Üstelik ona kızmanızı anlamayacaktır. Çünkü, en büyük gıdası olan iltifatlarını unutmuş ve onu aç bırakmışsınızdır. Hayretle gözlerini açacak ve sizi bencillikle suçlayacaktır.

Yaşam onun için değerli bir armağandır. Dünya gezegeninde olmaktan son derece memnundur. Hayatın her noktasında kendini bir tiyatro sahnesinde görür. Aşkı ve heyecanı sever. Birine ait olmak duygusu gururunu okşayabilir fakat başka gözlerin de kendisini izlediğini bilmek ister. Onu sıkmamalı ve hayranlarını kabul etmelisiniz.

Eğer kıskanç ve sahiplenici duygularınız yoğunsa ve bu özelliğiniz onu sıkmaya başlamışsa, sizin sevgili “Aslan’ınız” kendine başka ormanlar arayacak veya kendini mağarasına kapatarak bir daha sizi yanınıza yaklaştırmayacaktır. Bir Aslan’la yaşamak sanıldığından da zordur. Fakat eğer onun formülünü çözerseniz, ömür boyu kalbinin anahtarını size verecek ve sizin tasmanızı da başında taç gibi taşıyacaktır. Çünkü onun kralı ve kraliçesi siz olacaksınız unutmayın.

Aslan Burcu Erkeği

Yönetme arzusu ile yanıp tutuşan bir erkek, işte Aslan burcu erkeği. İdare etmek ve yönetme içgüdülerinden dolayı hayatlarındaki herkesin yaşantısıyla ilgili fikir sahibidirler. Herkesi hayatına karıştıkları için insanlar aslan burcu erkeğini hem sever hem de biraz nefret eder. Yani aslan burcu erkeği her açıdan karşısındaki kişinin kafasını karıştırabilir.

Aslan burcu erkeği duygularını gizlemekte ve saklamakta tam bir ustadır. Sizi sevmiyor gibi görünse de sevebilir, seviyor gibi görünse de nefret edebilir. Planlı hareket etmek tam da aslan burcu erkeğine göredir. Bağlılık duyduklarında bu kişi arkadaşları ya da birlikte olduğu kişi olsun daima yanında olsun ister ve ondan kolay kolay vazgeçemez. Aşk hayatında da sadık insanlardır aslan burcu erkekleri.

Aslan Burcu Kadını

Baş edilmesi ve yönlendirilmesi imkansız bir kadındır Aslan burcu kadını. Onlar üzerinde baskı kurmak hatta baskı kurmaya çalışmak yapacağınız en büyük hatalardan birisi olabilir. Aslan burcu kadınları aşık olduklarında gözleri kimseyi görmez. Dünyada sadece iki kişi yaşıyormuş gibi hareket ederler. Hâl böyle olunca da onların sadakatini sorgulamak mantıksızlık olacaktır.

Aslan burcu kadını iş ve kariyer hayatında da benzer özellikler taşır. Başarıya ulaşmak ve zirvede olmak isterlerse freni patlamış bir kamyon gibi önlerine geleni ezip geçecek ve zirveye oturacaktır. Finansal açıdan kendilerini çok iyi yönetemezler. Harcama yapmayı çok sevdikleri için maddi açıdan kendilerini sürekli zora sokacaklardır.

şeker shell
375 okunma
Cevap bırakın