$ 18.681 € 19.3462 Üye Ol
şeker shell
Balık Burcu

Balık Burcu

Balık Burcu – (20 Şubat – 20 Mart)

Standardı çok yüksek tutmuşsunuz ve bu nedenle etrafınızdaki diğerlerinin ayak uydurmakta sıkıntıları var. Bu, bir yandan avantajlı olabilir, özellikle iş yerinde sivrilebileceğiniz ve patronunuzun önünde gösteriş yapabileceğiniz durumlarda. Diğer yandan düşman edinebilirsiniz. Yıldızlar, bu dönemde sizi sabırlı olma konusunda çok güçlü ve olumlu etkileyecektir.

Bu yüzden eşinizle küçük problemleri kolaylıkla aşabiliyorsunuz ve yeniden uyumun tadını çıkarmanız mümkün hale geliyor. İş yerinde uzun bir süredir daha iyi bir pozisyonu gözetlemekteyseniz, bu doğru an olabilir. Ama çok fazla uğraşmanız gerekir. Bir süredir tüm ailenizle bir araya gelmek için fırsatınız olmamıştı. İnisiyatif gösterin ve bir toplanma düzenleyin.

Karşılaştığınız herkes size son derece sıcak ve olumlu yaklaşacak. Size verilen bu sevgiye siz de aynı ölçüde karşılık vermeye özen gösterirseniz, hayat boyu sürecek arkadaşlıkların temelini atmış olacaksınız. Hatta belki de meşhur “hayat arkadaşınızla” tanışabileceksiniz.

Balık Burcu Genel Özellikleri

Balık burcu insanı sizin hayal dahi edemediğiniz şeyleri her gün hayal eden bir insandır. Balıklara “Bu nereden aklına geldi?” “Bunu nasıl düşündün?” diyen çok fazla insan vardır. Balıkların yapmacık davrandıkları pek görülmez. Balık burcu insanları doğallıkları ile bilinirler. Balıklar yalandan da hoşlanmazlar. Her insana her konuda dürüst yaklaşımları vardır.

Balık insanları dürüst oldukları için zarar görmeye müsait kişilerdir. Cömert yanları da fazladır. Balıklar hedefledikleri konuma ulaşmak adına elinde avucunda ne varsa ortaya koyabilirler. Aslında onların hayatları başarılarla doludur. Duygularıyla hareket ettikleri için de romantizme yatkındırlar. Yaratıcılık ve hayalcilik onların işidir. Bu burç Jupiter ve Neptün gezegenleriyle bağlantılıdır.

Bu burçta doğan insanlar genelde kararsızdırlar ve çocuklukları sırasında iyi bakılmaları çok önemlidir. Arkadaş canlısı, aşırı hassas ve cömerttirler. Güçlü hırsları vardır ve adalet duyguları iyi gelişmiştir. İyi bir fantezileri olduğundan, genelde hayal dünyasında yaşarlar. Her şeyle ilgilidirler ve bu bazen diğer insanları sıkabilir. Çok enerjiktirler ve bu durum diğer insanların gözünde onların sinirli ve dikkatsiz olduğu görüşünün uyanmasına neden olur.

Kötu huylarından birisi kararlılık eksikliği ve sık görülen depresyon durumudur. Bazen kararsız olduklarından bu genelde ileride başarısızlıklara neden olur. Duygularını kontrol edemezler, kendilerinden emin değillerdir ve sonuç istedikleri gibi değilse büyük bir huzursuzluk duyarlar. Her şeye şüpheyle yaklaşırlar ve genelde sonuçtan memnun değillerdir.

Değişkenlikleri kimi zaman mağlubiyetlerine neden olur, çünkü onlarda aşağılık kompleksi uyandıracak bir şey yapmaları mümkün değildir. Bu insanlar genelde yanlış anlaşılır ve değerleri bilinmez. Onlar için arkadaşlık çok önemlidir, hayatlarını arkadaşları için öne sürebilirler. Yapabilseler, arkadaşlarının tüm sorunlarını çözmeyi ve acılarını azaltmayı isterler.

Arkadaşlarının problemleri onların dertleri olur. Evlilikte kolay kolay memnun olmazlar, bu nedenle çok da güvenilir değillerdir. Anlaşılıp cesaretlendirilirlerse güvenilir ve iyi çalışanlardır. Güvenli ve sakin bir iş hayatı isterler. Güzel ve ilginç şeyleri severler ve sanatla ilgili mesleklerde iyidirler.

Balık Burcu Erkeği

Balık burcu erkeği için uyum ve sakinlik çok önemlidir. Onlarla uyumu yakalayamayan kişiler ya onlardan nefret ediyordur ya da kişilik olarak hiç sakin değillerdir. Balık burcu erkeği için sevdiği insanlarla birlikte paylaşımlarda bulunmak çok önemlidir. Hayal kurup da peşinden gitmedikleri çok nadirdir. Her konuda da duyarlı kişilerdir.

Balık burcu erkeklerinin olumlu özellikleri çok fazla olsa da dengeleri kolaylıkla bozulabilir. İç dünyalarına kapandıklarında sorunlar ve sıkıntılar onlar için ardı arkasına gelecektir. Her konuda düşünceli olsalar da zaman zaman ihmalkâr davranabilirler. Balık burcu erkeğini çözümlemek aslında çok da kolay değildir.

Balık Burcu Kadını

Balık burcu kadını hisleriyle hareket eder ve bunu gizlemeyi de hiç sevmez. Ne düşünüyorsa, ne hissediyorsa bunu karşısındaki kişiye kolaylıkla söyleyebilir. Söyleyemediği durumlarda da keşke söyleseydin dedirtecek kadar soğuk davranabilir. Balık burcu kadınları her konuda hoşgörü sahibi olmalarına rağmen tahammül edemedikleri şeyler de vardır.

Balık burcu kadınlarıyla arkadaş olanlar da sevgili olanlar da aslında çok şanslıdır. Balık kadınları romantizmi doruk noktasında yaşamak isterler. Birlikte oldukları kişiye karşı sadakatleri de bir hayli yüksektir. Olumsuz olaylar, balık burcu kadınını derinden etkiler. Özellikle ilişkilerinde yaşanacak kötü bir durum, onları kolayca yıpratabilir. Sürekli bir güven arayışı içerisinde oldukları için bu konuda dikkatli olunmalıdır.

şeker shell
487 okunma
Cevap bırakın