$ 15.9775 € 16.904 Üye Ol
şeker shell
Başak Burcu

Başak Burcu

Başak Burcu – (22 Ağustos – 23 Eylül)

Muhtemelen tatsız insanlarla uğraşma havasında olmayacaksınız. Ama tahrik olmanın iyi bir fikir olmadığını unutmayın.Daha ziyade düşüncelerinizle kalın ve sessizlikle durumun üstesinden gelin. Bu, uygunsuz durumları önlemek için tek yoldur. Cildinize özen gösterin. Stres son zamanlarda yüzünüzde biraz fazla boy göstermiş görünüyor. Kendinizi ruhsal ve bedensel açıdan dengede ve rahat hissediyorsunuz.

Yükselen enerji düzeyinizle işyerinizde atılım gerçekleştirebilir ve boş vakitlerinizde sizi tatmin edecek etkinliklerde bulunabilirsiniz. Bir-iki gün izin almak veya tatile çıkmak için de uygun bir zamandasınız. Tatilde sakin kafayla, hangi projelerinizin uğraşmaya değmediğini veya yeni projelere başlayıp başlamamayı düşünebilirsiniz. Sağlam kararlar almak için gereken zihin açıklığına sahip olduğunuz ve farklı koşullara uyum sağlayabileceğiniz bir dönemdesiniz.

Başak Burcu Genel Özellikleri

Mantığın ve mantıksızlığın simgesidir Başak burcu. Yeri geldiğinde onlar kadar mantıklı insan göremezken bazen de onlar kadar mantıksız hareket edenini göremezsiniz. Ne yaptıklarını, nasıl yapacaklarını aslında onlar da bilmez. Başaklar tam bir çelişki insanıdırlar. Başak burcu insanlarını mantığa sığmayan davranışlar içerisinde gördüğünüzde şaşırmayın. İnsanlar üzerinde analizci kişilikleri vardır. Başaklar hemen herkesi çözümleme arzusundadırlar.

Başak burcu insanı bir kişiyle daha yeni tanışmış olsa da kısa zaman sonra onu çözümlediğini düşünebilir ki bu da onların en büyük hatalarıdır ve bu hataya düşmekten de bir türlü vazgeçmeler. Herşey olması gerektiği gibi olsa bile bu onlara mantıksız gelebilir. Hayatlarının her alanında başarı isteğiyle hareket ederler. Aslında devamlı insanlara akıl vermek yerine kendilerine de arada akıl vermeleri gerekiyor.

Başak insanları akıllı ve pratiktir. Eleştirici yönlerine tahammül edemeyeceğinize bilmem söylememe gerek var mı? Fakat, onun can alıcı iltifatları da hiç kimsede yoktur. Sözleri samimi ve içtendir. Işıldayan gözlerini size diktiği zaman etkilenmemeniz mümkün değildir. Düzeni sevmediğini söyleyen yüzlerce Başak tanıyorum. İnanın en dağınık olanın bile evlerinde matematiksel bir uyum vardır.

Mantık ve duygu karmaşası yaşadıkları için, sürekli arayış içindedirler. Yaşamlarında gerçek aşkın sadece mantık süzgecinden geçtiğine inandıkları için, istekleri ce idealleri doğrultusunda yaşarlar. İstemeselerde ön yargılı olmaktan kendilerini alamazlar. Yüksek standartları zamanla kendilerini de rahatsız eder. Çok geç yaşlarda evlenen birçok müzmin bekar Başak bulmanız mümkündür. Çünkü kendilerini kolay teslim edemezler. Kalbiniz bir masal aşkına özlem duyuyorsa, onu unutun gitsin.

Gerçek anlamda pratik ve yaşamı akılcı yaşayan bu kişi, aşkın bilançosunu akıl oyunlarını şaşırtan bir ustalık çizer ve bu konuda ahkam kesmeye de bayılır. Sizin buna aşk mı dediğinizi duyar gibiyim. Ne yazık ki duygularını nesnel bir şekilde yaşayan bu kişiye dışarıdan kan nakli yapamaz, onu çoşturamazsınız. Dengeleriyle övündükleri için de teorilerine karşıt düşünce üretmenize aldırmayacaktır. Belki dramatik aşkların, bol tuzlu gözyaşlarının, heyecanların ve vaatlerin kişisi değildir;

Ama onun yanında hiç kimsede bulamadığınız garip bir güven duygusu içinde hareket edersiniz. Hiçbir sorunuz karşılıksız karşılıksız kalmayacaktır. O adeta bilgi küpüdür. Onun bildikleri bir yaşam kasitine sığmayacak kadar yoğundur. Yanında her şeyi öğrenirsiniz. Size bıkmadan usanmadan öğretecektir ve meraklı yönleriyle sizden de çok şey öğrenecektir. İnanın onu tanıdığınıza pişman olmayacaksınız. Yaşam tecrübelerle ve deneylerle vardır unutmayın.

Başak Burcu Erkeği

Çoğu insanın duygusallık ile tanımladığı ancak gerçeğin çok farklı olduğu bir erkektir Başak burcu erkeği. Onlar duygusal gibi görünen ancak duygularıyla çok fazla hareket etmeyen kişilerdir. Değişim ve farklılık da başak burcu erkeğine göre değildir mesela. Kararsız olmaları hayatlarının pek çok alanında onları zorlayabilir. Kendine sorun çıkartmayı severler.

Başak burcu erkeği aşk ve ilişki hayatında sadakati ile övünür ancak sadakat konusunda da çok ince çizgileri vardır. Maalesef başak erkekleri övündükleri kadar sadık değildir. Gözlerine güzel gelen kişilere bakmayı tercih edebilir ancak merak etmeyin, utangaç oldukları için sadece bakmakla yetinecek ve kısa süre sonra da unutacaktır.

Başak Burcu Kadını

Başak burcu kadını detaycı ve detaylar içerisinde kendi kendini yiyip bitiren bir kadındır. Hayatlarının her alanına yansıyan bu özellikleri onların iç dünyasında yıpranmasına neden olabilir. Başak kadınına karşı hata yapmamaya dikkat edilmeli çünkü hatayı kolay kolay affetmezler. Yine de sıcakkanlı kişilikleri vardır.

Sakin yapıda olmalarına rağmen onları sinirli ve gergin görüyorsanız kayda değer bir durum içerisinde olduğundan da emin olabilirsiniz. Başak burcu kadını sürekli bir şeyler başarmak ister ve başardığında da bunların konuşulmasını ister. Gölgede kalmak onlara göre değildir. Son olarak, hataya tahammülleri yoktur. Onlara hata yapılmamalı ve dikkatli olunmalıdır.

şeker shell
81 okunma
Cevap bırakın