$ 18.681 € 19.3462 Üye Ol
şeker shell
Boğa Burcu

Boğa Burcu

Boğa Burcu – (21 Nisan – 21 Mayıs)

Ruh haliniz en iyi durumda olmasa bile olumlu şeyler düşünmelisiniz. Bekleyecek bir şeyleriniz kesinlikle vardır, hayat ilginç deneyimlerle doludur, sadece şansı kaçırmayın. Şansınızı karşılamaya gidin. Eğer uzun bir süre için yalnız olduysanız, yeniden ilişkilere alışmak zor olabilir. Kendi huzurunuza alışkınsınız ve bir çeşit sisteminiz var, ama yakında buna değer olduğunu göreceksiniz.

Masaj sizin için doğru bir faaliyettir. Bunu gerçekleştirecek olmak hoşunuza giderse, mutlu olacaksınız. Eğer iyi hissetmiyorsanız, kendinizi sevmediğiniz şeyler veya faaliyetler için zorlamayın. Yıldızlar yüzünüze gülüyor. Neye el atsanız başarıyorsunuz ve sorunlar sanki kendiliğinden çözülüyor.

Bu dönemde çok fazla yeniliğe kalkışmayın; bunun yerine günlük hayatın içinde sizi meşgul eden ve ayak bağı olan ufak tefek şeylere kapınızı kapatın. Haddinden uzun bir süredir omuzlarınızda taşıdığınız tüm yüklerden kurtulun. Yarım kalan projelerinizi tamamlayın, içinizden artık bir bağlılık hissetmediğiniz sorumlulukları bırakın. Her şeyin bu kadar iyi gitmeyebileceği günler için, kendinize nefes alabileceğiniz bir alan yaratın.

Boğa Burcu Genel Özellikleri

Boğa burcu, belki de burçlar kuşağının en samimi, en içten ve en inatçı burcu olabilir. Çevresindeki insanlara onu sorduğunuzda, hemen hemen herkesten aynı cevabı alacaksınız. Onları bu inatçı tavırları ile sınırlandırmamak lazım. Boğa burcunun abartıya ulaşabilecek alınganlıkları vardır. Boğalar, karşısındaki insana veya bir duruma karşı ne hissediyorsa bunu ilk başlarda pek belli etmek istemese de bu konuda başarılı olduklarını söylemek pek de mümkün değildir.

Boğa burcu insanları, normal yaşantısında ılımlı ve sakin tavırları ile bilinse de onun damarına basmak belki de bu hayatta yapacağız en büyük hatalar arasında yer alabilir. Boğalar diğer burçlara göre çok zor sinirlenir ancak sinirlendiğinde de tozu dumana katabilir. Aşk hayatlarında da iş hayatlarında da sadakat duyguları gelişmiştir. Boğaların bağlılık duyguları bir hayli fazladır.

Boğa burcu, Venüs gezegeniyle bağlantılıdır ve bu da onun güzellik ve tazeliğiyle alakalıdır. Boğa burçları genel olarak materyalisttirler ve her şeyde bir fayda ararlar. Yine deçok duygusaldırlar ve duygularına yenik düşerler. Hedeflerinin peşinde kesin bir kararlılıkla giderler. Baharda doğmuşolan bu burçtakiler, meraklarını ve deneyim arzularını tatmin edebildikleri için doğayı ve sanatı severler. Tüm enerjilerini deneyimlere adarlar. İlk bakışta çekingen ve yaklaşılmaz görünen Boğa burçları hayatı çok yoğun bir şekilde yaşarlar.

Gerçeklik algıları çok gelişmiş olduğundan yeni şeylere karşı bazen güvensiz yaklaşırlar. İlkeleri vardır ve bir hayalleri olduğunda tüm enerjilerini onu gerçekleştirmek için harcarlar. Diğer bir nitelikleri de amaçsallıklarıdır. Çok samimi ve hırslıdırlar, her rekabetten galip çıkmaya çalışırlar. Söz dinlerler ve çok iyi gelişmiş bir mizah anlayışları vardır. Oburlukları zaman zaman onların irileşmesine neden olur.

Boğa burçlarının çok gelişmiş bir dürüstlük anlayışları vardır. Tutarlılıkları sayesinde fikirleri çok zor değişir ve kolay kolay affetmezler. Sakinlik ve rahatlık istekleri tembellikle çok benzeşir. İnatçılıkları hususunda en büyük zorluk amaç ve hırsları olmaktadır. Kendi fikirleri ve planlarına o kadar düşkün olurlar ki, başka fikirleri ya da itirazları yok sayarlar; bu da duygusuz görülmelerine neden olur. Kariyerleri açısından çok sorun yaşamazlar çünkü para kazanmaya motive olmuşlardır. En iyi olma çabaları onlara yüksek maaşlar kazandırır.

İnatçılıklarının, tutarlılıklarının ve kişisel yeteneklerinin kendi avantajlarına olduğu meslekleri seçerler. Sakin bir ortamda çalışmayı severler ve çok fiziksel ya da zihinsel olarak çok yorucu olmayan aktiviteleri tercih ederler. İlişkilerinde, kendilerine sevgiyle dolu ilgi gösterilmesini çok isterler, iltifatlara bayılırlar. Onlara her zaman güvenebilirsiniz. Çok nadiren ve beklenmedik anlarda evlenirler. Arkadaşlarına güvenmeli ve sabit bir aile geçmişleri olmalıdır.

Boğa Burcu Erkeği

Boğa burcu erkeği ilgiye ihtiyaç duyan ve belki de hayatlarına ilgi görmek için devam eden erkektir. Boğa burcu erkeğini ne kadar severseniz sevin o daima sevgiye muhtaç olmaya devam edecektir. Sevdiğiniz kadar mutlu olan ve çevresine de mutluluk veren bir erkektir o. Boğa erkekleri rahatlarına da düşkündürler. Meraklı yönleri de vardır ancak rahatına düşkün olmaları onları bu konuda biraz olsun engelleyebilir.

Boğa burcu erkeğini çözümlemek çok da kolay değildir. Aslında onlar çözümlenmek yerine çözümlemeyi tercih ederler. Boğa erkeklerini karşılarındaki insanları derin derin incelerken görebilirsiniz. Aşk ve iş hayatlarında daima cömert olacaklardır. Tutkulu bir erkek oldukları için fiziksel görüntüye de çok önem verirler. Boğa burcu erkeğinin anlayışlı yaklaşımını kaybetmemeye çalışın.

Boğa Burcu Kadını

Boğa burcu kadını, uysallık, sakinlik ve rahatlıkla donatılmıştır. Evet, tıpkı boğa burcu erkeği gibi o da aşırı seviyelerde bir inatçılığa sahiptir. Boğa burcu kadınına istemediği bir şeyi yaptıramazsınız. Israr ettiğinizde ise sinirlenir ve sonrasında sinirden ağlayabilir. Boğa burcu kadını kolay kırılabildiği gibi kolaylıkla da affedebilir. Boğa kadını bencil değildir, partnerini mutlu etmek ve onun her şeyi ile ilgilenmek ister.

Boğa burcu kadını, karşısında kim olursa olsun o güvenmek ister. İnsanların kötülük taşıyacağına pek inanmaz. Belki de bu yüzden en çok kırılan ve incinen burçlar arasında yer almaktadır. Aşk hayatlarında ise birlikte olduğu kişiden kolaylıkla vaz geçtiklerini görmek pek mümkün değildir ve aynı durum mutlu hissettiklerinde iş hayatları için de geçerli olacaktır.

şeker shell
324 okunma
Cevap bırakın