Fakro Çatı Merdivenleri

Sultanbeyli / İstanbul
Ücretsiz
Vitrin
Bugün 1 , Eylül ayında 11 ve toplamda 430 ayrı kişi ziyaret etti.

Harita

Tanıtım Videosu

Tüm Yorumlar

0 firma favorilere ekledi
Puan 0 / 5 - 0 yorum

Fakro Çatı Merdivenleri

Çatı merdiveni ahşap kapaklı ve döşeme kapaklı komple. Seçenekler arasında elektrikli çalışma, hava koşullarına dayanıklı tavan kapağı, 30 veya 90 dakikalık yangına dayanıklı muhafazalar, dikey erişim, asma tavan uygulaması, üst çalışma mekanizması, yalıtımlı trapdoor, teleskopik tırabzan, üst seviye korkuluk gibi. Çatı katındaki merdivenler herhangi bir çatıya erişmenin uygun bir yolunu sunar ve mevcut ilave alandan faydalanır. Hem alüminyum hem de ahşap seçenekler sunuyoruz ve tüm ortamlar için uygun bir dizi katlanır, sürgülü, teleskopik ve konser tavan tavanı çözümlerine sahibiz. Lütfen bu ürünün çoğunda olduğu gibi mevcut kapağın düzgün şekilde oturması için aşağıya menteşelenmesi gerektiğini unutmayın.

Çatı merdiveni en iyi teknik danışmanlık ile desteklenen en yüksek kalitede tasarlanmış loft merdivenleri ve ilgili ürünleri sunmayı amaçlamaktadır. Böylece müşterilerimiz tasarlandıkları bina kadar iyi bir erişim çözümü aldıklarından emin olur. Çatı merdivenleri, üstün kaliteli ahşap çatı merdivenleri ve geri çekilebilir çatı merdivenleri tedarikçisidir.

Ürünlerimiz çok çeşitli durumlarda kullanıma uygundur. Çatı katlarına veya tavan aralığına güvenli ve kolay erişim sağlayan, güzelce tasarlanmış ahşap merdivenlerden, yüksek yalıtımlı hava koşullarına dayanıklı kapaklar sayesinde çatı üstlerine rahat erişim sağlayan elektrikle çalışan alüminyum merdivenlere. Yıllar boyunca mimarlar ve inşaat endüstrisi profesyonellerinin tercih ettiği bir seçim olduk ve hem mimari hem de inşaat sektörüne ve iç pazara her zaman en iyi teknik ve tasarım tavsiyelerini sunacağız.

Çalışma Saatleri

Hafta İçi
Cumartesi
Pazar

Etiketler

Yorum Yaz

Oyunuz *

Zorunlu alanlar *