Güvenlik

Elbistan.Org olarak kullanıcıların kişisel verilerinin korumasına her zaman özen göstermekteyiz.  Sitemize ziyaretçi veya üye olarak eklediğiniz bilgiler adli makamlarca istenmediği takdirde hiç bir zaman 3. şahıslarla paylaşılmamaktadır.

İnternet sitemizde ziyaretçi ve üyeler tarafından yapılan tüm işlemler tarih, saat ve ip adresleri ile kayıt altına alınmaktadır. Yapılan herhangi bir şikayet neticesinde Türkiye mahkemelerinin tarafımızdan isteyeceği bilgiler ilgili kurumlara kısa sürede teslim edilecektır.

Web sitemiz SSL güvenlik sertifikası ile koruma altındadır ve sadece webmaster site yöneticisi tarafından ulaşılabilmektedir.             

Firma rehberi web sitemiz hiç kimseyi arayarak ücretli fiyatlardan faydalın diye teklif vermez. İletişim bölümündeki e posta ve telefonlar harici gelen aramaları dikkate almayınız. Unutmayınızkine sitemiz ücretsiz olarak hizmet sunan ve üyelerin bilgilerini yasal zorunluluk olmadıktan sonra 3.cü şahıslarla paylaşımını yapmayan bir firmadır.

Web sitemiz adına sizleri rahatsız eden kişilerin bilgileri ile birlikte gerekli adli makamlara suç duyurusunda bulabilirsiniz.

Firma rehberimize üye olan kişilerin üyelikleri 24 ila 48 saat arasında incelenerek onaylanmaktadır.