Hakkımızda

Elbistan.Org firma rehberi web sitemiz ücretsiz olarak hizmet sunan bir rehber sitesidir.

Web sitemiz 2020 yılının ilk ayı olan ocak ayında yayın hizmetine başlamıştır. Geçmişten bu güne gelen tüm bilgilerimizi sizlerle paylaşmaktan mutluluk duymaktayım arkadaşlar. Firma rehberi olarak bu siteyi düşünmemin amacının şöyle bir hikayesi olmuştur; Teknoloji gelişirken insanlar kendi iş yerlerini ve şehirlerinde yada firmalarındaki iş ilanı, etkinlikler ve duyurular için yerel ajansları yada farklı kategorideki web sitelerine sürekli olarak belli bir para ödeyerek işlemlerini yapıyolardı. Bende insanların bu arayışlarına farklı bir çözüm getirmek amacı ile Elbistan Firma Rehberi olarak web sitemizi hayata geçirdim arkadaşlar.

Web sitemizi geliştirmemize yardımcı olabilmek için bizlere destek verebilirsiniz. Bu işlemi yaparken internet ortamındaki ve sosyal çevrenizlede yapa bilirsiniz. Unutmayınızki bilgi paylaştıkça çoğalır, Sakladıkça yok olacaktır arkadaşlar.

Firmalarınızı eklerken iken rehber sitemize insanların sizlere kolay ve güvenilir bir ortamda nasıl ulaşacaklarını belirtiniz. Elbistan.Org olarak sizlerin rahat ve kolay anlaşılabilir tasarım ile hizmet sunmaya çalışmaktayız. Sitemiz mobil uyumlu olması itibari ile sizlerde kaliteli olarak hizmet almış olacaksınız arkadaşlar.

Web sitemize destek olmak, bağış yapmak, silver ve gold üye olmak için iletişim bölümünü kullana bilir yada telefon açarak detaylı olarak yardım isteye bilirsiniz. Destek hattındaki telefon numarası harici aramalarda kullanılan operatör numaralarını dikkate almayınız.