$ 18.681 € 19.3462 Üye Ol
şeker shell
Söz Nedir?

Söz Nedir?

Söz kelimesinin anlamı.

Söz; Duygu, düşünce ve insanın hislerini anlatmadır. Söz kelime anlam bakımı olarak çok geniş anlam ifade eder. Bir insanın evladına, eşine, arkadaşına ve başka insanlara dahi bile nasihat amaçlı söz söyleye bilir. Söz söylemek bir sanattır, ne zaman ve kime nasıl bir söz söyleneceğini bilmek çok önemlidir. Bu gün sosyal medya ve arama motorlarına baktığımızda insanlar çok sayıda farklı kategoride söz aramaktadırlar.

Söz çeşitleri nelerdir?

Elbistan.org web sitemiz en güzel şekilde sözleri bulabileceğiniz bir adrestir. Yıllar öncesinden beri sürüp gelen eğlence amaçlı kullandığımız sözler vardır. Bazı sözler aşıklar içindir ve aşk sözleri nedir nasıl başlar bilinmez. Bir anda kalpden dudaklara iner aşk sözleri. Buna bir örnek verecek olur isek; [ k0y jiLéti dudakLarına öP ßeni $ah damarım`dan ! ! ! ]

Etkileyici sözleri unutmamak lazım. Damar sözler ağır abiler için dercesine. Tabi açıklı sözler, güzel sözler ve ascil sözlerde vardır. Ascil sözleri yazmak zaman ve uğraş ister bir çoğu paylaşım bugün baktığımızda geçmişten arta kalan mIRC Script sözleridir. Sizlerin beğenilerinize sunulan elbistan web sitemize bir birinden güzel ve popüler sözleri bulabilirsiniz. İster etkilenirsiniz sözden, ister iseniz damardan gidersiniz.

şeker shell
296 okunma
Cevap bırakın