$ 18.681 € 19.3462 Üye Ol
şeker shell
Tarzım Nasıl?

Tarzım Nasıl?

Tarz Nedir?

Tarz kelime anlamı olarak bir insanın kendine has anlatım biçimidir. Bu giyim olabilir, konuşma şekli, hayat yaşantısı, güzel davranışı, uslubu, kendine has stili v.b benzer durumlara tarz denir. En güzel tarz sözlerini elbistan web sitemizde bulabilirsiniz.

Tarzım nasıl takıntısı en çok kadınlarda görülen bir durumdur ve sizler için hoşunuza gideceğini düşündüğüm eğlence amaçlı tarz sözlerini düzenledim. Sosyal eğlence amaçlı bu sözler her hangi bir insanı yada kişiye hitap etmez. Karikatür tarzında güzel bir şekilde uyarlamaya çalıştım. Tarzınız farkınız farkınız tarzınız olsun.

Tarzım Nasıl Sözleri

Yorum yapabilcek bir kıyafetin yok, iğrençsin hele o makyajın çok kötü ama yüzün çok güzel.

Seksenlerin solist altı şarkıcıları gibi geldin. Üstü kaval altı şişhane olmuş. Saçlarına inanamadım.

Kimse bugün sizi bize elletemez. Renklerin uyumu çok güzel. Tebrik ediyorum. Aferin.

Arkana bir bak dön. O kadar risk, o kadar emek, o kadar kendinden vazgeçme var. Bence otur evinde kek yap, eşini bekle ve onun başının etini ye buralara gelme!

Elbise üzerine oturmamış. Senin vücuduna göre değil. Eteğin kısa tarz degilsin.

Açık gri ton spor bir renktir. Maskeli balo için uygun değil. Nar çiçeği olabilirdi. Maskeni çok beğendim. Ama elbisenin rengini ve kumaşını çok beğenmedim.

Nasıl görünüyorsun biliyormusun? Vitrin gibisin, üstünde bitek ben yokum. Şuan öyle duruyorsun.

Elbise kısaysa bu kadar çok topuklu giymeyin diye çok dedim. Kolyen çok güzel. Ama ruhsuz yürüdün be kardeşim!

Saat tamam, saçlar tamam, kulaklar kepçe yalnız dişler biraz uzun sanki matkap var mı matkap?

Ojeni çok beğendim, keşke biraz koyu tonlarda takıların olsaydı. Gözlerine çektiğin eyeliner tam bir felaket nasıl kadınsın sen yahu biraz makyajına özen gösterseymişsin pijama partisine gelir gibi giyinmissin bizimle degilsin.

Kendimi Vatikanda zannettim. Tanıyamadım sizi. Diyecek söz yok. Renklerin uyumu çok güzel. Muhteşemsiniz. Hatta kuşlarımı da veriyorum.

Aynaya bakmadan mı geldin buraya? Bir arkadaş olarak seni eleştirmeyi vakit kaybı olarak buluyorum lütfen gidermisiniz.

Çok zarifsiniz. Elbise çok şık duruyor ama salaş gibi geldi bana.

Bugün saçın iyi, elbisenin boyu çok uzun papuçlarını beğenmedim, mavi çantaya gerek yok, ben olsam siyah yumuşak hoş bir çantayı tercih ederdim, o jean pantolondan sonra elbise sana çok yakışmış.

Ben ayakkabıları sevdim, bu ayakkabılarla şort yada mini elbise giymelisin kombine ederek, küpeyi enterasan buldum.

Seni ilk defa elle tutulur bir stil halinde gördüm, güzel elbise, ayakkabıların da çok güzel ama o elbisenin altına olmaz, elbise çok desenli ayakkabında çok hareketli dolayısı ile birinin daha sakin olması gerekiyor daha düz bir bot giyebilirsin ve daha kısa bir elbise.

Vücudunu tanımıyorsun sen, bacakların çok kısa duruyor, o güzel vücuda bu kadar yanlış. Olmaz ,yani hakikaten ben şoktayım, kendi vücuduna göre yüksek bel paçaları kıvırmadan, bacaklarını düzgün gösteren bir pantolon seçmelisin, o bluz boleralar sana göre değil.

şeker shell
452 okunma
Cevap bırakın