$ 18.681 € 19.3462 Üye Ol
şeker shell
Terazi Burcu

Terazi Burcu

Terazi Burcu – (24 Eylül – 23 Ekim)

Evde çok uzun kalmayacaksınız, dört duvar arasında yalnız olma görüşü sizi biraz bile cezbetmez. Eşinizi veya sevgilinizi arayın ve doğaya gidin veya bir şeyler içmek için şehirde buluşun. Toplumda diğer düşüncelere ulaşacaksınız. Bugünlerde “yaratıcılık” kelimesi size çok fazla bir şey ifade etmez. Daha iyi günleriniz oldu ama üzülmeyin. Eski arkadaşlarınızı unutmayın.

Zaman bulun ve onlarla örneğin bir kahve için buluşun. Kasvet sizi rahatsız etmeyecektir. Sizden pozitif ruh hali ve enerji yayılıyor. Bu sıralar bir kriz durumu yaşayabilirsiniz. Olayı daha da büyütmemek için elinizden geleni yapın. Olabilecek tatsız tecrübelere ve bunların yaratacağı hislere ılımlı ve sağduyulu bir şekilde yaklaşırsanız, sıkıntınız kalıcı bir hasar bırakmadan uçup gidecektir. Sağlığınıza dikkat edin.

Terazi Burcu Genel Özellikleri

Terazi burcu, burçlar kuşağının en rahat insanı olarak biliniyor olabilir ancak bu onların aşırı düşünceli ve sorunlar üzerinde çok takıntılı olduğu gerçeğini değiştirmez. Güzellik, aşk, duygu ve estetik zevkler Terazi burcu insanlarının vazgeçemedikleri arasında bulunur. İçerisinde bulundukları toplulukları gözlemlereyek onları daha iyi anlayabilirsiniz.

Terazi burcu insanları çevresinde bulundukları insanların dertlerini ve sıkıntılarını kendi dertleri ve sıkıntıları gibi sahiplenebilir. Hayatlarının her alanında bir denge olsun ister ve bunu yaparken yaptıklarından dolayı da dengesizlikle suçlanabilir. Aldığı kararların arkasında durdukları sürece terazilerin hayatları çok daha güzel olacaktır.

Kararsızlıkları ile ünlü cazibe sembolü karşınızda duruyor. Nedenini bilmediğiniz bir çekim gücünün etkisi altına girdiğinizi fark ettiğinizde iş işten çoktan geçmiş olacaktır. Onların büyülü bir havası vardır. Ritmik hareketleri ile dans eder gibi bir yaşam sürer. Onun yanında kızgınlıklarınız yok olur.

En sinirli anınızda bile sizi regüle etme yeteneğine sahiptir. Üstelik, tartışmayı sevmesine rağmen; bu kadar ustalıkla konulara hakim olup, sonra da sesini hiç yükseltmeden zaferini ilan eden çok az kişi vardır. Bir Terazi bunu başarır. Sizin kılıç salladığınız ortamlarda, o; gülücüklerini, zarafetini ve öpücüklerini gönderecektir.

Kafasında müthiş bir denge vardır. Onun ne düşündüğünü bilemezsiniz. Uyumlu ve sevecen yapısının altında gizli bir güç vardır. Bulunduğu ortamları çok çabuk inceler ve gizli detayların nerede saklı olduğunu bulmaya çalışır. Konuya hakim olmak için deliler gibi çalışmak ve kendini harap etmek yerine, keskin görüşlerini ve doğru mantığını kullanacağı ortamları seçer. Başarılı olmak için imkansızlığı değil, kendini yüceltecek elle tutulur konular üzerinde uyumlu bir sessizlikte çalışmayı yeğler. Yaptığı işlerin doğruluğuna inandığı halde, onay beklemekten de kendini alamaz.

Onu tenkit etme gibi bir şansınız asla olamaz. Böyle bir şeye kalkıştığınız taktirde; size tüm zarafetiyle gülümseyecek, önerilerinizi can kulağıyla dinleyecek ve sonunda kibarca teşekkür ederek sizden uzaklaşacaktır. Fakat bir daha asla sizin fikrinizi sormayacaktır. Gülümseyen çehresinin altında müthiş bir ego gizlidir, aşk ve sanat onun yaşam öğeleridir.

Dünyada herşeyden vazgeçebilir, fakat kişiliğini besleyen ve duygusallığını yansıtan soyut kavramlarından vazgeçemez. Akıl, mantık, aşk .! İşte karşınızda her şeyiyle özel biri duruyor. Onun terazilerinin kefesinde yer almak istiyorsanız, belli standartların çok üstünde olmanız gerekir. Kolay biri olmadığını şimdiden hatırlatırız.

Terazi Burcu Erkeği

Terazi burcu erkeği ilk başlarda anlaşılır bulunmaz. Belki de en fazla ön yargıya maruz kalan kişiler arasındadır terazi erkekleri. Arkadaşlıklarında, dostluklarında ve ilişkilerinde ilk önce bu tarz eleştirilere maruz kalırlar. Hâl ve hareketleri ilk başlarda onların güvensiz görünmesine neden olabilir. İkizler burcu erkekleri her zaman neşeli görünmeye çalışırlar ancak bu durum ufak sorunlarda dâhi tersine dönebilir.

Terazi burcu erkeğini kontrol altında tutmak onu karamsarlığa girmekten kurtaracaktır. Terazi erkekleri güzelliğe ve mutluluğa önem verir. Yanında rahat oldukları kişiyle daha mutlu olacaklardır. Birlikte olduğu kişinin onu yönlendirmesini ister. Fikirleri kolaylıkla değişebilen bu erkeğin hayata karşı hem ümitsizliği hem de dolu dizgin ümidi vardır.

Terazi Burcu Kadını

Terazi burcu kadını, güzellik için yaratılmış ve her şeyde belirli bir güzellik bulabilen bir kadındır. Giyim ve kuşamına her zaman dikkat eder ve bu onların entelektüel seviyelerini yükseltir. Terazi burcu kadını karşılarındaki insanı anlamakta zorlanmaz. Empati seviyeleri de gelişmiştir. Kafalarında oluşturdukları her neyse onların gerçek olmasını isterler, olmadığında ise kalpleri kolayca kırılabilir.

Terazi burcu kadını evine ve ailesine düşkündür. Mutlu oldukları insanla her akşam evde oturmak bile onlara huzur verebilir. Maddi konularda biraz tutucu olabilirler ancak manevi açıdan insanlara sahip oldukları her şeyi verebilecek kişiliğe de sahiptir. Birlikte olduğunuz kişi terazi burcu kadınıysa çok mutlu olabilirsiniz.

şeker shell
508 okunma
Cevap bırakın