$ 18.681 € 19.3462 Üye Ol
şeker shell
Web Hosting Hizmeti Kaliteli Ve Güvenilir Şeker Shell Firması

Web Hosting Hizmeti Kaliteli Ve Güvenilir Şeker Shell Firması

Kesintisiz web hosting hizmeti üstelik ücretsiz teknik destek imkanları ile Şeker Shell internet hizmeri firmasında.

Web siteniz için sınırsız hosting imkanı ile kişisel ve kurumsal siteniz için web tasarımlarınada ulaşa bileceğiniz en ideal güvenlir ve de kaliteli Şeker Shell internet hizmetleri farkıyla yep yeni bir hosting deneyimi yaşayın. Hayalinizde olan jenerik bir alan adınızmı var? Hemen alan adınızı kayıt edin. Ve sitenizi barındıracak bir hosting firmasımı arıyorsunuz? Web hosting, IRC/d hosting ve reseller hosting için Şeker Shell internet hizmetlerinden faydalana bilirsiniz.

Kaliteli bir web hosting her daim önemlidir ve bu gün türkiye genelinde yüzlerce hosting işi yapan firma bulunmaktadır. Hosting alır iken bir çok firma wordpress, ioncube, php sürümleri v.b eklentileri hizmet olarak vermez. Php kodlamada ioncube çok önemlidir. Şeker Shell internet hizmerinde aldığınız hosting paketlerinde bunlar tamamen ücretsiz olarak sizlere sunulmaktadır.

web-hosting

Türkiyenin en hızlı IRC/d hosting ve limitsiz web hosting firması Sekershell.Com ile şimdi çalışmaya ne dersiniz.

Limitsiz SSD disk ile donatılmış hosting paketlerinde siteniz yüksek performanslı çalışır ve bütçenize göre şeker shell internet hizmeri sunan firmadan web hosting, reseller hosting, kurumsal hosting, ircd hosting, alan adı kaydı, radyo hosting ve okey lisans hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Ayrıca Şekershell firması tarafından yapılan kampanyalar ve duyurular hakkında detaylı olarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

web-hosting-servisi

Şeker shell internet hizmetleri firmasında hangi imkanlar sunulmaktadır?

1. Alan adı kaydı; .com .net .org .com.tr .shop .xyz .info ve tüm uzantılara ulaşma imkanınız vardır.

2. Web hosting hizmeti; Kurumsal ve bireysel olarak web siteniz için üstün performanslı hosting alabilirsiniz.

3. IRC/d hosting; İnternetten canlı sohbet sitesi ve oyun oynamak isteyenler için en idal hizmettir. Ayrıca IRC/d hosting hizmetinde sunucularınız G-Bot sistemi ile korunmaktadır. Seker shell ve Güçlü hosting tarafından nodeJS kullanılarak kodlanmış olan G-Bot irc sunucularında üstün performans saglamaktadır.

g-bot

4. Radyo hosting; Kesintisiz olarak radyo siteniz için radyo hosting alabilirsiniz.

5. VDS-VPS cloud server hizmeti; Yüksek hız ve performansa sahip linux veya windows vps/vds sunucu kiralama hizmetleri en uygun fiyatlar ile satın alma şansını yakalayın.

6. Reseller hosting; Daha düşük maliyetli hosnting fiyatı arayanlar için reseller hosting ideal çözüm olabilir.

7. Okey lisans hizmeti; Eğlenmenin farklı yolları vardır. Tirip atmak yerine okey atmak isteyenler için okey salonu hizmetlerinide bulabilirsiniz.

8. Web tasarım hizmeti; Web siteniz için kurumsal ve bireysel olarak wordpress ve html olarak sitenize tasarım siparişi verebilirsiniz. Ayrıca web master ekibinden kendinize özel tema tasarımıda yaptırma şansınızda vardır.

Tüm ihtiyaçlarınız için ekonomik çözümler ve kaliteli hizmet farkını yakalama imkanı!

2006 yılından bu zamana kadar hizmet sunan şeker shell internet hizmetleri kaliteli bir şekilde hizmet sunmaktadır. % 100 müşteri memnuniyetini ön planda tutarak müşterilerine 7/24 teknik destek imkanlarınıda beraberinde sunmaktadır.

şeker shell
445 okunma
1 Yorumlar
Guney

Sürekli olarak çalışmaktan mutluluk duyduğum güvenilir bir shell ekibi abi kardeş bu işi biliyorlar.. :)

Cevap bırakın