$ 18.681 € 19.3462 Üye Ol
şeker shell
Yay Burcu

Yay Burcu

Yay Burcu – (24 Kasım – 22 Aralık)

Başlangıçlar hep zordur, bu yüzden zor durumlarda umutsuzluğa kapılmamalısınız; diğer taraftan dişinizi sıkmalı, mücadele etmeli ve bir şeylerin yatışacağı gelecek zamanları beklemelisiniz. Tavsiye almak için arkadaşınıza veya iş arkadaşınıza sorabilirsiniz, ama kesinlikle pes etmeyin. Bir mola vermek olumlu bir şey olabilir. Kendiniz için daha fazla zamanınız olacak, böylece zaman ayırabilir ve gerçekten ne istediğiniz hakkında düşünebilirsiniz.

Akşam zamanınız az ise bilimsel edebiyat daha sonra kurgu okumalısınız. Çalışmalar güzel ilerleyecek. Uzun vadeli bir “proje”ye başlamaktan çekinmeyin. Doğal bir uyum içinde olduğunuzdan, grup ortamlarındayken taviz vermeniz gerekmeden ve serbestçe hareket edebileceksiniz. Bu gücü eğlenceli sosyal aktivitelerde kullanabilir veya işyerinizde başkalarıyla birlikte çalışarak verim sağlamak için kullanabilirsiniz.

Yay Burcu Genel Özellikleri

Sevimli, içten, her zaman gülmeyi ve güldürmeyi bilen bir burçtur Yay burcu. Onların yanında hayattan daha fazla zevk alabilirsiniz. İlgiler, yengeçler hiçbir şey yapmasa dâhi üzerlerinde olacaktır. Başarılı olmak ve idealleri doğrultusunda hareket etmek yay burcunun en önemli hedefleri arasında bulunur. Yay burcu insanlarının hayatlarındaki gelişmeler oldukça hızlıdır. Onlara ayak uydurmak da bu yüzden zor olabilir.

Yay burcu insanı için arkadaşlık ve dostluklar önemlidir. Sürekli değer verdiği insanlarla vakit geçirmek isterler. Bu burcun insanları çok romantik olmasalar da karşılarındaki insanın kalbine dokunmayı iyi bilir. Sevdikleri zaman gözü o kişiden başkasını görmeyecektir. Tutkuyla bağlılık duyarlar. Bağlılıkları iş hayatları için de önemlidir. Çalışkan oldukları için her zorluğun da üstesinden gelebilirler.

Yay burcunda doğan insanlar Jüpiter gezegeniyle bağlantılıdır, bu nedenle sakin bir karakterleri vardır ve bilimsel, dini ya da teorik vurgularla çok ilgilenirler. Bağımsızlıklarını severler, ancak belirli bağlılıklar ya da hukuk tarafından getirilen sınırlamaların ötesine geçmezler. İyimserdirler ve özgüvenleri yüksektir, endişesizce hareket ederler. Her şeyi ilerideki başarıları ve amaçları doğrultusunda yaparlar.

Otoritelere inanırlar, çok eleştirel değillerdir ve özgürlükle adaleti severler. Lezzetli yemeği, içmeyi ve doğayı severler ve çok iyi sporculardır. Hızlıca karar verebilirler ve diğer kişilere kesin talimatlar verebilirler. Tehlikeden korkmazlar, özgüvenleri çok yüksektir, hırslıdırlar ve fiziksel performans konusunda çok yetkindirler. Genelde duygularıyla karar verdiklerinden bu onlarda zaman zaman hayal kırıklığına neden olur. Hedeflerine arkadaşlarının yardımıyla ulaşırlar.

Çabuk öfkelenirler. İçgüdüleri sayesinde arkadaşlarını en çok neyin yaralayacağını bilirler. Bir diğer özellikleri ise çok fazla probleme neden olan dürtüsellikleridir. Yay burcunda doğan insanlar genelde hukukçu ya da din adamı olurlar, adalet duyguları çok güçlüdür. İşlerini severler ve tüm problemlere pozitif yaklaşırlar. Yorulmadan çalışırlar ve girişimcilik ile cesaret ruhları vardır.

Hareketin içinde olduğu tüm mesleklerde iyidirler. İlişkiler konusunda çok şanslı değillerdir. Çok spontane bir şekilde evlenirler, ama bir süre sonra bundan pişman olurlar. Hayatlarında genelde birkaç kez evlenirler. Yay burcunun sadakati, tamamen partnerine bağlıdır. Gerçekten sevip değer verirlerse, tamamen o kişinin olurlar.

Yay Burcu Erkeği

Yay burcu erkeği korkularını bastırmış, sadece kendisini değil, herkesi düşünen ve herkesin mutlu olmasını isteyen bir erkektir. Yay burcu erkeğini bencillikle suçlayan bir kişi varsa muhtemelen onu çekemiyor ya da aralarında bir sorun vardır demektir. Merak ettiğiniz her ne varsa ona sorun, dürüstlüğü sayesinde sizden hiçbir şey gizlemeyecek ve bilmek istediğiniz her şeyi size söyleyecektir.

Yay burcu erkeğinin belki de en büyük olumsuzluğu aşırı kıskanç olmasıdır. Arkadaşını kıskanabilir, sevgilisini kıskanabilir. Onsuz plan yapıldığında mutsuz olabilir. Kendisi iki yüzlü olmadığı için bu gibi insanlara asla tahammülü yoktur. İkizler burcu erkeği kolay sinirlense de onu sakinleştirmek zor değildir. İçlerinde bitmek bilmeyen bir neşe vardır Yay burcu erkeğinin.

Yay Burcu Kadını

Yay burcu kadınları başarıdan başarıya koşması ve popüler olmaları ile ünlüdür. Arkadaşlarına onu sorduğunuzda kimse onun hakkında kötü konuşmayacaktır. Kırdığı insanların gönlünü hemen alabilir. Yay burcu kadını neşelidir, sevincini ve mutluluğunu yalnız yaşamak yerine paylaşmayı tercih eder. Yay kadınları duygularını kontrol altına almayı istese de çok da başarılı olamazlar.

Yay burcu kadınıyla ilişkisi olan bir erkeğin çok şanslı olduğu söylenebilir. Bu kadını çözmeyi başardığınız sürece sorun ve sıkıntı yaşamayacaksınız. Onlar kolay sevmezler ancak sevdiklerinde de vazgeçmek istemezler. Yay burcu kadını bir sorun yaşadığında, sorundan kaçmak yerine sorunu çözmeyi tercih edecektir. Yay burcu kadınları kıskançtır ve sadakatlerinin sorgulanmasını da hiç istemezler.

şeker shell
283 okunma
Cevap bırakın