$ 18.681 € 19.3462 Üye Ol
şeker shell
Yengeç Burcu

Yengeç Burcu

Yengeç Burcu – (22 Haziran – 23 Temmuz)

Anılarınızı bilinçdışı bir şekilde ziyaret edeceksiniz ve bugünkü hayatınızın ne kadar farklı olduğunu göreceksiniz. Ama çok nostaljik olmayın. Geçmiş geri gelmeyecek, o yüzden şimdiki zamanda yaşayın, ne de olsa onu istediğiniz gibi yeniden şekillendirebilirsiniz. Diğerleri yapsa bile siz kesinlikle tembellik yapmamalısınız. Patronunuz çabalarınızın farkına varacak. O düşman bile olsa, bir istisna yapın ve dişinizi sıkıp muhtaç bir kişiye yardımcı olun.

Pişmanlıklar olmadan kendinizi şımartabilirsiniz. Tüm bunlardan sonra bunu hak ediyorsunuz. Son zamanlarda gerçekten çok uğraştınız. Bir şey yolunda gitmezse hemen suçu kendinizde aramayın. Belki de sadece dış koşullar müsait değildir. Kendinize iyi davranın, her şeyi oluruna bırakın. Böyle yaptığınızda, bazen önünüzde öyle yollar açılır ki yepyeni olanaklarla karşılaşırsınız. İşte o zaman enerjinizi vargücünüzle harcayabilirsiniz.

Yengeç Burcu Genel Özellikleri

Yengeç burcu, istekli, azimli ve hırslıdır. Sahip oldukları bu özellikler, yengeç burcunun hayatında belirleyici role sahiptir. Yengeçler duygularını bastırmak, fikirleri ve akıllarıyla hareket etmek isteseler de bunları başarabildikleri pek söylenemez. Yengeçlerin arkadaşlıklarında ve ilişkilerinde tutku daima ön planda olacaktır. Hassas oldukları için dengeleri kolaylıkla bozulabilir. Yengeç burcu insanı ihmal etmeyi sevmediği gibi ihmal edilmekten de hiç haz almaz.

Yengeç burcu insanları hem maddi hem de manevi açıdan tutucudur. Bir şeye olan düşkünlükleri ne kadar fazla olursa olsun bunu belli etmek istemeyecektir. Yengeçler gezmeyi ve eğlenmeyi çok sevdikleri için bu konuda fazlasıyla bilgiye sahiptirler. Genç yaşlarda karakterleri pek oturmamış olur ki bu da birlikteliklerine olumsuzluk olarak yansımaktadır. Yengeçler sabırlı, romantik ve tahammül seviyeleri yüksek kişilerdir.

Girdiğiniz topluluklarda herkes tarzını ortaya koyarken, o geri çekilip ve sıranın kendisinin gelmesini beklerken bile çekiciliğinin farkında değildir. Yaşamda yarışmayı öğrenmemiştir. Sakin ve durgun kişiliği insana sükünet verir. Onun yarışı yoktur fakat duygularıyla başı hep derttedir. Onu böylesine karmaşaya sürükleyen nedenler nedir? Anlamlı yüzlerinde gizli hüzünlerin dolaştığını duygu profesyoneli olsanız bile anlayamazsınız. Size yaklaşması bile büyük bir aşamadır.

Bırakın ve size açılmasını bekleyin. Bu ürkek çocuğun (kız veya erkek) ne kadar derin bir dünyasının olduğunu keşfettiğiniz zaman iş işten geçmiştir. Bu deniz efsanesi, çoktan gümüş ağını size atmıştır bile. İşin ilginç yanı; sizin bu ağdan kurtulmaya hiç niyetiniz yoktur. Deniz dibi güzeli mistik dünyasına sizi çekerken, duygularıyla çevrenizde şimdiye kadar hiç göremeyeceğiniz bir ağ tabakası oluşturmuştur.

Bu masal kapısından içeriye girdiğiniz anda, bir daha eski dünyanıza dönmek istemeyeceksinizdir. En güzel aşk şarkılarıyla süslediği masal gibi romantik dünyasını sizinle paylaşmaya hazırdır. Duygularını öylesine farklı sunar ki, yaşamın gerçeklerini adeta unutursunuz. Ay çocukları Yengeçlerin; dünyaları ne kadar ilginç olursa olsun; bir gün siz, geldiğiniz yerde neler olup bittiğini merak eder ve kendi dünyanıza dönmek isteyebilirsiniz.

Siz kapıdan çıkarken, o bir daha asla geri dönmeyeceğinizi zaten sizden önce biliyordu. İşte tüm Yengeçler için acı gerçekler orada başlar ve yaşamları boyunca yüzlerinde daima gizli bir hüznün izlerini taşırlar. Nedenlerini kendilerinin bile anlayamayacağı bir şekilde yaşama sitem ederlerken, hiç kimseyi suçlamazlar. Onlar evrenin barışsever çocuklarıdır.

Yengeç Burcu Erkeği

Yengeç burcu erkeği dışarıdan bakıldığında işte bu yengeç burcu erkeği dedirtmez kendine. Onların hangi burcun üyesi olduğunu anlamak çok zordur. Sessizliği tercih ederler ve ön planda olmazlar. Yengeç burcu erkeğinin dikkat çektiğini görmek çok da mümkün değildir. Hayatlarında bulunan insanlar için ikinci planda olabilirler ki bunun farkındadırlar.

Yengeç burcu erkeğini mutlu etmek, onunla birlikte mutlu olmak çok da zor değildir. Sabırlı ve anlayışlı olmaları iş ve aşk hayatlarında da belirleyici olabilir. Başkalarının mutluluğu için yapmayacakları çok az şey vardır. İş yaşantılarında titiz ve disiplinlidir. Yengeç burcu erkeğinin çalışmayı sevmedikleri pek görülmez. Tam bir görev insanıdır yengeç burcu erkeği.

Yengeç Burcu Kadını

Yengeç burcu kadını naif yapılarından dolayı aslında tam bir aşk kadınıdır. Duygusal yönleri ağır bastığı için sevdikleri ve önemsedikleri insanı kendilerinden daha fazla düşünürler. Dışarıdan bakıldığında bu kadının mükemmellik ihtiyacında olduğunu anlamak zor olacaktır. Yengeç burcu kadınının romantizm seviyeleri de yüksektir. Birlikte oldukları kişiyi bu konuda tatmin edebilecektir.

Yengeç burcunu kadını tıpkı yengeç burcu erkeği gibi gezmek ve eğlenmek ister. Hayatlarındaki insanların onu bu konuda engellediklerini düşünürse, zor da olsa o kişilerden vaz geçebilirler. Yengeç burcu kadını hareketli olsa da ailevi duyguları ağır basan kişilerdir. Her konuda belirgin tutuculukları vardır. Son olarak, yengeç burcu kadınları hayatlarının her alanında başarıdan başarıya koşarlar.

şeker shell
527 okunma
Cevap bırakın