Hakkımızda

Hakkımızda

Elbistan web sitemiz hakkında bilmek istedikleriniz bu sayfada!

Elbistan.org web sitesi 2020 yılının ocak ayında yayın hayatına başlayan bir web sitesidir. Elbistan.org hakkında düşüncelerinizi bizim ile paylaşmatan çekinmeyiniz. Sitemizin amacı kahramanmaraş elbistan ilçesine faydalı olması amacı ile kurulan bir web sitesidir. Sitemiz üzerinden elbistan tarihi, elbistan haberleri ve elbistan firma rehberi olarak farklı kategorilerde hizmet ala bilirsiniz.

Elbistan.Org web sitemiz elbistan halkına ve tüm kullanıcılarına ücretsiz olarak hizmet sunmaktadır. Türkiyede bir çok alanda hizmet sağlayan web siteleri mevcuttur. Elbistan.org web siteside bunlardan bir tanesidir. Kahramanmaraş ili elbistan ilçesine özel olarak tasarlanmış bu sistemde bir birinden farklı paylaşımların yer aldığı jenerik bir sistem üstüne kurulmuş ideal bir web sitesidir. Yöresel ve global olarak günümüzde çok sayıda haber sitesi olduğu için haber kategorisine yer vermedim. İşin aslı ben karikatür, gırgır, matrak ve eğlence kategorisinde yazdığım için haber bölümünü aktif etmedim arkadaşlar.

Elbistan.org site sahibi kimdir ve ne amaçla kurulan bir sitedir burası

Merhaba ben Samuray sizler ile tanışık olduğuma memnun oldum. Kısaca kendimi tanıtacak olur isem; Yaklaşık 20 yılı aşkın sanal dünya diye adlandırılan bir ortamda bulunmaktayım. Yıllarca eğlenceli ve bi haylide insana eşsiz bir yapay zeka sunan IRCd yani Internet Relay Chat ile ugraştım ve halende bende bir tutku oldugu için IRCd ye devam etmekteyim.

Elbistan web sitesinde neler var hiç merak ettinizmi?

Elbistan.Org alan adını elbistan ve türkiyenin farklı şehirlerinde olan gurbetcilerimiz için aldım ve aklımın yettiği kadar kadim bir şehir olan elbistan için hizmete sundum. Unutmayınki hayallerinizi gerçekleştirmek için yalnızca tek bir adıma ihtiyacınız olduğunu, insan kendine güvenir ve çalışma azmi olur ise başaramayacağı birşey olmaz.

Elbistan.Org web sitesini sizler için ücretsiz olarak hazırlayıp sunmaktayım. Sitemiz içerisinde elbistan tarihi, elbistan haberleri, elbistan firma rehberi, elbistan yöresel sohbetleri, eğer varsa web sitenizi site ekle butonuna tıklayarak dizine ekleye bilirsiniz. Eğlence olarakta oyun, radyo v.b farklı kategorilerde hizmet alabilirsiniz. Siz isteyin biz yapalım, zor ise yaparız, imkansız ise biraz zaman alır.

Sitede Arayın