Güçbir Jeneratör AŞ

 • Firma Adı:
  Güçbir Jeneratör AŞ
 • Adres:
  Şerifali MH. Tavukçuyolu CD:200 Güçbir Jeneratör
 • Telefon:
 • Çalışma Saatleri:
  08.00-18.30
 • Şehir:
  İstanbul/Ümraniye
Firma Hakkında

Güçbir Jeneratör‘ü 1980’de kurduk ve 2006’dan bu yana jeneratör faaliyetimizi halka arz ediyoruz. Zonguldak’ta bulunan 45.000m2’ lik fabrikamızda yılda 5000 üretim yapıyor, hem Türkiye hem de 100’den fazla ülkeye satışını gerçekleştiriyoruz. Kdz. Ereğli’de bulunan fabrikanın yanı sıra, İstanbul Anadolu Yakası, İstanbul Avrupa Yakası, Ankara, İzmir, Samsun ve Antalya bölge müdürlükleri hizmet vermektedir. 10 – 2500 kVA güç aralığında jeneratör üretimi yapmaktadır.

Güçbir Jeneratör

Türkiye’de adet olarak en yüksek adette jeneratör üretimi yapan birkaç fabrika içerisindedir ve Perkins, Fpt Iveco, Yang Dong, Doosan, Ricardo, Cummins, Volvo, Kubota, Baudouin, Xenic, Kioti, Tümosan gibi dünyaca tanınmış motor markalarının distribütör yada OEM jeneratör üreticisiyiz. Türkiye’deki en büyük kurum ve kuruluşlara jeneratör tedariği yapmamız yanı sıra, üretiğimiz jeneratörlerin %80’lik kısmını 100’den fazla ülkeye ihraç etmenin haklı gururunu yaşamaktayız.

Üretim aşamasında en yüksek teknolojiyi kullanmaktayız. Fabrikamız bünyesinde robotlar, lazer ve punch presler, Cnc makineler, Nano teknoloji kimyasal kaplama ve boya tesisi, konveyör sistem jeneratör üretim bandı, tam otomatik PLC sistemli 8 adet jeneratör test odası bulunmaktadır.

Standart fabrikasyon üretimin yanı sıra, ihtiyaca yönelik olarak esnek üretim de yapabilen sisteme sahip olan Güçbir Jeneratör, TSE Belgesi, CE Belgesi, Paslanmazlık (1500 saat Tuzlu su testi) belgesi, ISO Belgeleri, IP Test Belgeleri, EMC Test Belgeleri ve Yerli Malı Belgelerine sahiptir.

GUCBIRJENERATOR

Cevap bırakın

Sitede Arayın