Sekershell İnternet Hizmetleri

 • Firma Adı:
  Sekershell İnternet Hizmetleri
 • Adres:
  Seviller Mah. Atatürk Bulvarı Alt Yol No: 17/B Gerede / BOLU
 • Çalışma Saatleri:
  24 Saat Açık
 • Şehir:
  GEREDE/BOLU
Firma Hakkında

SekerShell – Hosting, Domain, Sunucu Kiralama Hizmetleri

Sekershell internet hizmetleri web hosting, irc/d hosting, web tasarımı, radyo hosting, okey hizmeteri ve kiralik sunucu (Dedicated Server) hizmetleri sunar. ŞekerShell 2006 Yıl’ından bu yana Alan Adı Tescili, IRC Hosting, Web Hosting ve Radyo Hosting Alanında sizlere hizmet veren firmamız, bu sektörde lider olmayı hedeflemiştir.

Her geçen gün sizlere daha iyi hizmet sağlamak amacıyla, hizmetlerimize yenilerini ekleyerek çalışmalarımıza son hız devam ediyoruz. Geniş müşteri portföyü ile birlikte yaptığımız yeniliklerin yanı sıra, 7/24 müşteri destek hizmetimizle sizleri memnun etmek tek amacımızdır. Teknik destek ekibimiz ve çalışma arkadaşlarımız ile birlikte aldığınız tüm hizmetleri en iyi ve hızlı şekilde sizlere sağlamaktayız.

web-hosting

IRC Hosting, Web Hosting, Radyo Hosting ve Reseller Hakkında detaylı bilgi almak için, web sitemizden bakabilirsiniz. Şekershell sitemizdeki iletişim ve canlı destek bölümden bizlere ulaşım sağlayabilirsiniz. Şekershell Maximum Kalite ve Hizmet – web hosting, alan adı, sunucu kiralama, irc hosting, bulut sunucu, web tasarım, lisans hizmetleri sunmaktadır.

g-bot

Samuray
Samuray

Eşsiz bir erdem, duru bir bilgelik ve vatana hizmet için yaşanır.

1 Yorumlar
Assassination

Web hosting ve irc hosting firması olarak gerçekten çok kaliteli hizmet sunan bir firma.

Cevap bırakın

Sitede Arayın